ILE TRWA WYSYŁKA?

Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, daję sobie 24h na przygotowanie oraz wysłanie Twojej paczki. Kolejne 24h robocze to transport. Jeśli jakiś miś jest chwilowo niedostępny, zamówienie może się opóźnić o czym niezwłocznie Cię poinformuje.

 

CO ZNAJDUJE SIĘ W DEDYKACJI? CZY MUSZĘ WYMYŚLIĆ TREŚĆ?

Treść liściku możesz wymyślić samodzielnie lub zdać się na mnie. Wystarczy, że podasz imię osoby do której kierowany jest prezent oraz kto chce go podarować.

 

CZY MISIE MOŻNA PRAĆ?

Tak. Zaleca się delikatne pranie ręczne w max. 30 stopniach.

 

CZY PLUSZAKI SĄ BEZPIECZNE DLA DZIECI?

Jak najbardziej! Materiały które nabywam posiadają Certyfikat Oekotex 100. Oznacza to, że produkty są wolne od substancji mających niekorzystny wpływ na zdrowie dzieci i dorosłych. Miś natomiast wypełniony jest antyalergiczną kulką, dzięki czemu jest przyjemny w dotyku. Pluszaki nie posiadają także żadnych niebezpiecznych lub ostrych elementów.

 

NAPISAŁEM WIADOMOŚĆ, A NIE DOSTAŁEM ŻADNEJ ODPOWIEDZI

Proszę sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce pocztowej. Pomimo moich starań niestety niektóre serwery pocztowe uznają moje odpowiedzi zwrotne jako SPAM. Jeśli znajdziesz tam wiadomości ode mnie, oznacz je jako "nie spam". Zapobiegnie to ponownemu umieszczaniu wiadomości ode mnie w SPAM'ie.

 

© 2020 SzmacianeWypchane.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.