Pakowanie paczki

Dlaczego warto ładnie zapakować prezent, który pragniemy podarować drugiej osobie? Ponieważ wielu ludzi przywiązuje do tego szczególną uwagę. To jak bardzo przyłożymy się do naszego upominku, świadczy także o tym, jak bardzo kochamy tych, którym chcemy sprawić radość. Ale pakowanie prezentów nie zawsze bywa tak proste jakbyśmy tego chcieli, zwłaszcza gdy nie należymy do tych bardzo kreatywnych. Zabiera to sporo czasu, a czasem i pieniędzy. Może też kosztować nas to sporo nerwów. Dlatego pragnę Cię w tym wyręczyć!

 

pakowanie paczek misie handmade szmaciane wypchane

 

Jak są zapakowane moje produkty?

Do każdej paczki podchodzę z wielkim sercem i zaangażowaniem. Staram się, aby każdy stworzony przeze mnie produkt zapakowany był z ogromną starannością i kreatywnością. Dlatego Drogi kupujący, nie musisz się martwić jak zapakować prezent dla swojego dziecka, albo jak zaskoczyć przyszłych rodziców i poruszyć ich serce. U mnie dostaniesz pięknie zapakowany upominek. Jedyne co musisz zrobić to wręczyć go bliskim!

Paczka, którą otrzymujesz wypełniona jest jasną wełną drzewną. A sam miś zapakowany jest w piękny papier o pistacjowym kolorze. Natomiast całą paczkę stroi kolorowa wstążka, która nadaje prezentowi szykowności. Do każdego zamówienia możesz dołączyć także osobistą dedykację dla bliskiej Ci osoby lub zamieścić informacje dla kogo jest miś oraz, że to prezent od Ciebie. To zestawienie sprawia, że upominek który otrzymuje od Ciebie bliska osoba, wygląda niebanalnie i zjawiskowo.

 

pakowanie paczek misie handmade

© 2020 SzmacianeWypchane.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.